20 летни идеи за сватби твърде добри за да ги изпуснеш
Значи сте избрали лятна сватба. Хубавото нещо на летните сватби е, че може да разчитате на времето и може да изберете най-хубавите места навън. Затова ние мислим, че можем да ви помогнем с малко вдъхновение с нашите сватбени идеи отдолу. Тук са 20 сватбени идеи, които да направят вашата сватба незабравимо шоу независимо от времето. Можете да реализирате всичко това с една лятна сватба.
Корони от цветя
Дизайни включващи евкалипт, пастелни листенца и причудлива гипсофила ще придадат романтика на вашия летен булчински стил.
Джин барове
Едно от най-модерните питиета тази година е джинът.
Координиран цвят
Защо не помолите вашите гости да се облекат координирано? Може би ще желаете всеки от гостите да носи нещо синьо или жените да изберат сладък флорален аксесоар.
Игри в градината
От крикет до космически бункери, вие решавате колко диви да бъдат вашите игри в градината.
Връх от бали със сено
Перфектна идея за места на село.
Коктейли за двойки
Добавете свежи плодове, ядливи листа на цветя и ледени кубчета.
Тавански стил
Поднесете ръчно изработени овесарки.
Избери и смеси
Наемете продавачи на сергии вместо традиционните кетъринг фирми.
Кофа с бира
Сладолед
Наемете старовремска количка за сладолед
Време за чай
Жива музика
Гирлянди
Барбекю
Плаж
Перфектна снимка
Снимките на вашите приятели ще бъдат ултра красиви, ако направите специална фото кабина. Решението е изцяло ваше каква декорация да изберете.
Английска градина
Лятото е идеалният сезон за сватба с английска градина. Изберете място с хубава градина и ще имате идеалния декор.
Магически навес
Вдъхновен от разнообразието от стъкло на Пипа Мидълтън.
Церемония навън
Защо да не използвате по най-добрия начин хубавото време навън? Защо да не кажете своите обети на някоя хубава поляна?
Буркани със сладко с флорални мотиви
Завербувайте всеки, когото можете да събира буркани и после ги украсете с панделки и клонки.
Това бяха нашите 20 летни идеи за сватби. Надяваме се да са ви харесали и да изберете някоя от тях за вашата сватба, довиждане!
Последни коментари